بده بخریم
تانک چیست؟
شرکت توسعه اطلاعات همراه شریف (تانک) یک پلتفرم آنلاین برای خرید، فروش، قیمت‌گذاری و مزایده کالای دیجیتال نو و کارکرده است. که دردسرهای خرید و فروش تلفن همراه کارکرده را کاهش داده و در این مسیر به شما کمک می‌کند. این فروشگاه اینترنتی تلفن همراه کارکرده شما را پس از کارشناسی، با منصفانه‌ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری می‌کند. از طرفی برای خرید تلفن همراه کارکرده با قیمت منصفانه و شناسنامه سلامت، می‌توانید از خرید امن تانک کمک بگیرید.
دیگر نیاز نیست تلفن همراه کار کرده خود را به دیگران بفروشید و نگران دریافت وجه آن باشید یا هنگام فروش در دام افراد سودجو بیفتید. تانک تلفن همراه کارکرده شما را پس از کارشناسی، قیمت‌گذاری می‌کند و به فروش می‌رساند. همچنین هنگام خرید تلفن همراه کارکرده از تانک، با دریافت ضمانت خدمات پس از فروش و برگه سلامت، خرید امنی را تجربه خواهید کرد.
هدف اصلی تانک، ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم و حذف نقش دلال می باشد. تانک همچنین برای خرید تلفن همراه کارکرده، بستری فراهم کرده که به کمک آن می‌توانید قیمت دستگاه‌های مختلف را مقایسه و دستگاه مورد‌نظر خود را انتخاب کنید.
تانک برای فروشندگان
تانک، به تمامی دارندگان کسب و کارهای کوچک این امکان را می‏دهد که فروشگاه اختصاصی خود را در تانک ثبت کنند و بدون نیاز به پرداخت هزینه برای ساخت و نگهداری وبسایت، از مزایای داشتن فروشگاه آنلاین و تبلیغات در پلتفرم های پربازدید بهره مند شوند.
تانک برای خریداران
خریداران در تانک می‏توانند هر گوشی‌ای که نیاز دارند را جستجو کرده و آن را با بهترین قیمت و کیفیت اعم از نو یا کارکرده، پیدا کنند. آنها همچنین می‏توانند کالاهای مورد نیاز خود را بصورت نو، دست دوم و یا معیوب پیدا کنند. تانک با داشتن کارنامه سلامت و ضمانت بازگشت وجه، بهترین جا برای پیدا کردن گوشی‌های نو و کارکرده قابل اعتماد است.
کارشناسان تانک رو بشناس
امنیت در معامله‌ی موبـایـل رو با ما تجربه کن
مهدی اشعری
مدیر فروش
کد: 14
زهرا باقری
مدیر پشتیبانی
کد: 44
سیدحسین حسینی
کارشناس فروش و پشتیبانی
کد: 8
نازنین ملک‌پور
کارشناس فروش
کد: 28
محمد امیری
کارشناس فروش
کد: 32
سوگند موسوی
کارشناس پشتیبانی
کد: 21
یاسین تونه‌ای
کارشناس پشتیبانی متنی
کد: 40
صدرا اشعری
کارشناس پشتیبانی
کد: 47
حامد بهرامی
کارشناس لجستیک
کد: 35